Když se řekne kovovýroba

Pod pojmem kovovýroba si lze představit menší i velkosériovou strojírenskou kovovýrobu s následnou další úpravou v celém procesu strojírenské výroby, kam patří svařování, broušení a práškové lakování.

Nástrojárna a konstrukce dokáže klientům poskytnout kompletní servis spojený s vývojem výrobku, do kterého je zahrnuta i příprava a průběh sériové výroby. Následuje montáž a dodávka zabalených produktů výroby. Výrobky jsou dodávány i včetně požadovaných subdodávek plastových komponentů a to přímo na místo určení, které si zákazník určí.
Pokud je to velkosériová strojírenská kovovýroba, zahrnuje i konstrukce a výrobu lisovacího nářadí, včetně lisování, tváření a obrábění kovů. Svařování kovů dnes probíhá buď poloautomaticky, nebo roboticky. Pod pojmem kovovýroba se skrývá i práškové lakování, včetně montáže a celkové kompletace, která probíhá formou automatizace procesů.
Když zrovna vyjde volná chvíle a my nepracujeme se dřevem, vyrábíme podle objednávek našich zákazníků klasická i ozdobná zábradlí, ploty, vrata, brány, bezpečnostní mříže a ocelové konstrukce – zkrátka vše, co se vejde do kolonky kovovýroba.

Přání zákazníka

Kovovýroba probíhá na přání zákazníka tak, jak si zákazníci přejí. Výrobky se dají opatřit i žárovým zinkováním nebo ochranným nátěrem. V praxi se využívá kovovýroby i pro výrobu a montáž telekomunikačních stožárů a plošin. Pro zákazníky se často dělají zábradlí,ploty,brány,vrata, kování či mříže. Ve větším měřítku jsou to třeba billboardya ocelové konstrukce.
Mezi firmy s bohatými profesními zkušenostmi paří i společnost STEELTEC.CZ s.r.o. s využitím velmi dobře vybaveného provozu a dílny. Je zde zaručena i maximální kvalita kovovýrobků, na kterou se klienti mohou spolehnout. Vlastní výrobní zázemí a odborně proškolená obsluha přesných strojů garantuje precizní a kvalitně odvedenou práci.

nástrojárna

Jsme hlavním výrobcem
zahradního nářadí Gardena

gardena-logo

Patříme do skupiny
Husqvarna Group

husqvarna-group-logo