Montáž, kompletace, balení

Montáže a kompletace výrobků jsou situovány do nové montážní haly. Provádějí se na ručních, poloautomatizovaných i automatických  pracovištích dle charakteru a velikosti zakázky. Jednotlivé montážní automaty  a balící linky jsou vyvíjeny a konstruovány společností STEELTEC CZ.

Pracoviště jsou organizována s cílem zabezpečit plynulý tok materiálu. Zboží je v pravidelných intervalech doplňováno z tzv. „supermarketu“ k jednotlivým pracovištím do KLT plastových přepravek prostřednictvím logistického vláčku. Dodavatelský KANBAN je pak realizován na dodávky plastů a kovových komponentů z Německa.

Zboží kompletujeme s plastovými, gumovými, či dřevěnými polotovary, balí se do kartónových krabic včetně potisku, infokarty, etikety, EAN kódů.

Společnost STEELTEC CZ dlouhodobě spolupracuje s chráněnou dílnou ERGON, kde zaměstnává až 200 pracovníků se změněnou pracovní schopností na jednoduchých montážních pracovištích. Za neopomenutelný sociální přínos jsme získali ocenění odpovědná firma v Moravskoslezském kraji.Zboží je baleno s nejvyšší pečlivostí a s důrazem na konečnou kontrolu výrobků tak, aby byly komplexně dodrženy požadavky zákazníka. Rozsáhlé vlastní skladovací prostory včetně konsignačních skladů u našich dodavatelů umožňují pružně reagovat na potřeby či změny objednávek našich zákazníků.

Jsme hlavním výrobcem
zahradního nářadí Gardena

gardena-logo

Patříme do skupiny
Husqvarna Group

husqvarna-group-logo