Kompletace výrobků

Montáž, kompletace výrobků a její následné balení v oblasti kovovýroby a nástrojařství probíhá v montážní hale. Některé montáže, kompletace výrobků a balení se provádí ručně, další na poloautomatizovaných i automatických pracovištích. Vše se odvíjí podle charakteru a velikosti zakázky.

Na pracovištích probíhá organizace s cílem zabezpečení plynulého toku materiálu. Zboží se v pravidelných intervalech doplňuje do z tzv. supermarketu k jednotlivým pracovištím. Používají se KLT plastové přepravky a využívá se logistického vláčku.
Montáže a kompletace výrobků probíhá podle požadavků zákazníka. Součástí každé dodávky je i vysoce precizní zabalení a označení veškerých výrobků. Zboží je kompletováno s plastovými, gumovými i dřevěnými polotovary, je baleno do kartónových krabic s potiskem, infokartami, etiketami a EAN kódy.

Kovovýroba jako kompletní proces

Kovovýroba je velmi obsáhlý proces, při kterém se začíná v nástrojárně se spoustou nástrojů na lisování, obrábění výrobků, svařování, broušení i konečné lakování. Aby byl proces opravdu kompletní, posledním krokem je kompletace výrobků a jejich kvalitní a ohleduplné balení a pak následuje expedice.
Například v lisovně je možné nechat vylisovat všechny typy plechů, které pak budou dále zpracovávány, nebo jsou zde naopak připravovány polotovary. Kovovýroba je tak rozsáhlá, že umí zpracovat všechny druhy kovů, kam patří třeba i ocel a nerez. Hotový výrobek lze opatřit lakovaným povrchem v automatické práškové lakovně, kde lze provést povrchovou úpravu ocelových, pozinkovaných a hliníkových plechů, různých krytů, všech rozměrů trubek, nejrůznějších profilů a dalších konstrukcí. Kovovýroba zajišťuje i zinkování, mědění, chromování a kalení.

Kompletace výrobků ve spolupráci s chráněnou dílnou ERGON

V oblasti kovovýroby se rozvíjí každé odvětví a součást procesu, které do nástrojařství spadá. Společnost STEELTEC CZ s.r.o. dokázala v roce 2015 navýšit montážní kapacity v rámci rozšíření jejich spolupráce s chráněnou dílnou ERGON. Pomocí výstavby nových hal dokázala zaměstnat celkem 180 nových pracovníků se změněnou pracovní schopností. Tímto činem pomohla hned v několika ohledech. Dala práci spoustě lidí se ZTP a pomocí spolupráce s chráněnou dílnou vytvořila zároveň i konkurenční výhodu a ekonomický přínos pro své klienty. Za neopomenutelný sociální přínos získala ocenění odpovědná firma v Moravskoslezském kraji.

kompletace vyrobku

Jsme hlavním výrobcem
zahradního nářadí Gardena

gardena-logo

Patříme do skupiny
Husqvarna Group

husqvarna-group-logo