Kovovýroba a jak se to vlastně dělá

Pokud vás vaše práce nebaví, pokud vás nenaplňuje sedět osm hodin v práci a pokud si hned po příchodu do práce přejete, abyste už mohli jít zpátky domů, je čas na změnu. Buď se rozhodněte pro jiné zaměstnání, nebo zkuste podnikat. V dnešní době je svět podnikání otevřen skutečně každému, kdo má nápad a kdo má hlavně chuť svůj nápad zrealizovat. I když je konkurence v každém oboru velká, všechno se dá udělat jinak a lépe. V některých oborech je dokonce tak málo firem, že se ocení, když se objeví nějaký nováček – třeba v takové kovovýrobě se podnikat vyplatí!

Kovovýroba je odvětví, v němž se vyplatí podnikat. Je to naprosto skvělý obor – má potenciál, má budoucnost. Pokud tedy toužíte po podnikání v oboru, který má smysl, kovovýroba je jasnou volbou číslo jedna. Samozřejmě jí musíte trochu rozumět – pokud se pouštíte do podnikání v něčem, čemu absolutně nerozumíte, jenom si kopete vlastní hrob.

Jak se to dělá?

Pojďme si proto ve zkratce říct, jak taková velkosériová kovovýroba probíhá. Materiál musí nejdříve do lisovny a obrobny, kde se následně vyprodukuje široký sortiment výlisků, které se dále zpracovávají v dalších výrobních procesech kovovýroby či ve strojírenství. Poté putuje výlisek do svařovny a brusírny, kde se zpracovávají výlisky a obrobky jenom do hmotnosti patnácti kilogramů.

Nesmí se poté zapomenout na lakovnu, kde se provádí povrchová úprava mnoha věcí – například ocelových, hliníkových a pozinkovaných plechů, krytů, profilů, rámů, trubek, konstrukcí nebo svařených dílů.

Montáž a kompletace jako bonus, který se cení

Své zákazníky zaujmete hlavně konečnou montáží, balením či kompletací. Není to běžná služba, nenabízí ji každý. Zákazníci si většinou vybírají takové společnosti, které jim zboží přinesou skutečně až pod nos. Nikdo nemá čas ztrácet čas tím, že si pro kovové výrobky bude muset přijet.

Kovovýroba a jak se to dělá

Jsme hlavním výrobcem
zahradního nářadí Gardena

gardena-logo

Patříme do skupiny
Husqvarna Group

husqvarna-group-logo