Kovovýroba

Potřebujete vyrobit konstrukce, lisovací nářadí nebo svařit kovy? Velkosériová kovovýroba je jednou z možností, jak si opatřit potřebné množství výrobků.

Co zahrnuje kovovýroba?
Kovovýroba je obsáhlý proces, který zahrnuje nástrojárnu, kde je k dispozici více než 1500 nástrojů, lisování a obrábění výrobků, svařování a broušení, dále lakování. Posledním krokem je kompletace výrobků a jejich balení, následuje expedice.
V lisovně je možné vylisovat všechny typy plechů, které jsou zpracovávány dále nebo naopak si můžete objednat polotovary. Kovovýroba umožní zpracovat všechny druhy kovů včetně oceli a nerezu.

Chcete výrobek s lakovaným povrchem? K dispozici je nová a plně automatická prášková lakovna. Je určena pro povrchovou úpravu ocelových, pozinkovaných i hliníkových plechů, krytů, trubek, nejrůznějších profilů a konstrukcí. Zajištěno je zinkování, mědění, chromování a kalení.

Kde lze kovovýroba využít?
Kovovýroba lze použít pro výrobu nářadí, strojů, lisů, ale také pro automobilový průmysl, na výrobu konstrukcí. Zakázková kovovýroba vám umožní objednat si libovolný počet kusů nejrůznějších produktů jako polotovar i hotový výrobek včetně lakování do jakéhokoliv barevného odstínu.

Zakázková kovovýroba vám pomůže vyřešit problém s nedostatkem potřebného produktu na trhu. Stačí si jednoduše objednat produkt, dodat jeho návrh. Zboží vám je dodáno v dohodnuté lhůtě. Díky širokým technologickým zkušenostem výrobců získáte prvotřídní výrobky. Náklady na výrobu lze optimalizovat a vy tak získáte výhodnou cenu, individuální přístup a komplexní služby. Při objednání výrobku jsou vám připraveny návrhy, servis a vývoj výrobku, jeho příprava a spolehlivý průběh jeho výroby na nejnovějších strojích.

kovovyroba

Jsme hlavním výrobcem
zahradního nářadí Gardena

gardena-logo

Patříme do skupiny
Husqvarna Group

husqvarna-group-logo