Veletrhy pokračují na podzim

Z důvodu šíření nového typu koronaviru se doslova zastavil svět strojírenství a kovovýroby. Mnohé podniky nemohly produkovat výrobky, protože hranice se zahraničním byly uzavřeny a materiál tak nebyl dlouho k dostání. Naštěstí se konečně začíná situace vracet do normálu. To ostatně prokazuje i fakt, že se opět rozjíždí veletrhy, které byly nějakou dobu pozastaveny. Zejména v Praze se už na podzim můžeme těšit z veletrhů, které budou dokonce rozšířeny. Po několikaměsíční odmlce je totiž o veletrhy obrovský zájem, což se ostatně dalo čekat.

Veletržní sezona letos začíná později

Jak již bylo zmíněno, z důvodu šířícího se koronaviru byla veletržní sezona na dlouhé měsíce pozastavena. Mnohé firmy ani nedoufaly, že by se vůbec letos mohla zahájit. Naštěstí to u nás s koronavirovou situací vypadá dobře, což znamená, že veletržní sezona se může konečně spustit. Jak již bylo zmíněno, v Praze odstartuje na podzim, kdy do pražských Letňan přivede veletrhy pro strojírenské i další průmyslové obory.

Výstaviště v Letňanech bývá každým rokem místem, kde se koná jeden veletrh vedle druhého. Bohužel i toto místo v uplynulých měsících zelo prázdnotou. Naštěstí se situace dává opět do pořádku, a tak se můžeme radovat z toho, že se toto pražské výstaviště opět zaplní nejen návštěvníky, ale především firmami, které budou shánět své partnery, investory i nové zaměstnance.

FOR INDUSTRY se nakonec uskuteční

K veletrhům, které se letos nakonec uskuteční, patří i oblíbený strojírenský a průmyslový veletrh FOR INDUSTRY, o kterém se dlouho spekulovalo. Nikdo nevěděl, jestli se tedy letošní osmnáctý ročník přesune nebo jestli se zcela zruší. Nakonec došlo naštěstí jenom k přesunutí termínu a letos se osmnáctého ročníku oblíbeného průmyslového veletrhu přece jenom dočkáme.

Kromě strojírenských veletrhů se bude konat také stavebnický veletrh FOR ARCH nebo oblíbený automobilový průmysl e-SALON.

Jsme hlavním výrobcem
zahradního nářadí Gardena

gardena-logo

Patříme do skupiny
Husqvarna Group

husqvarna-group-logo